Site Overlay

BMW x3

BMW x3 po raz pierwszy został zaprezentowany w 2003 roku i od razu wzbudził niesamowite zainteresowanie wśród użytkowników aut. Rok 2010 okazał się przełomowy, ponieważ wtedy została wypuszczona nowsza wersja samochodu, która posiada wiele dodatkowych opcji.

Leasing


Jest to samochód typu SUV klasy średniej. BMW x3 leasing jest dostępny dla osób, które nie posiadają dużych oszczędności, a chcieliby posiadać samochódem wysokiej klasy. Warto zauważyć, że nawet starsze modele tego samego samochodu cieszą się naprawde dużym zainteresowaniem wśród fanów motoryzacji. BMW znane jest z tego, że zawsze produkuje trwałe oraz wydajne jednostki napędowe. BMW X3 2.0 określany jest przez ekspertów jako jeden z najbardziej wydajnych silników, które są obecnie dostępne na świecie. Należy pamiętać, że ten typ silniku został wykorzystany również w BMW E46.

Moc napędowa


Moc większa niż 250 koni mechanicznych jest możliwia dzięki zastosowaniu znacznie mocniejszych jednostek napędowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu napęd na cztery koła jest realizowany w sposób całkowity, a jednocześnie doskonale radzi sobie podczas jazdy na nierównym terenie oraz bezdrożach. Wewnątrz pojazdu jest dostępna ogromna przestrzeń dla kierowcy. Wnętrze jest wykonane w sposób nowoczesny oraz komfortowy. Niestety cena BMW X3 jest dosyć wysoka i dlatego wielu użytkowników decyduje się na leasing. Jednak koszty mają bezpośrednie przełożenie na wysoki komfort korzystania z tego samochodu. Wiele osób zgłaszało także w internecie różne problemy z samochodem.

BMW x3 leasing dostępny na BMWDirect.