Site Overlay

BMW X5 leasing – korzystna oferta dostępna od ręki

Wygoda, bezpieczeństwo i niezawodność oferowanych rozwiązań to swoisty magnez na klientów rynku motoryzacyjnego. Nieskomplikowane procedury oraz minimum formalności powodują, że oferta BMW X5 w leasingu cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród właścicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. 

Jak wygląda postępowanie przy wyborze opcji leasingu?

Powszechnie przyjęte regulacje sprawiają, że wzięcie auta w leasing jest niezwykle proste. Cały tok postępowania można określić w kilku krokach. Na samym początku należy przejrzeć dostępne modele i wybrać ten, który spełnia z góry narzucone wymogi. Następnie sprawdzić oferty w różnych salonach – porównać je ze sobą i wybrać najkorzystniejszy wariant, określając:

  • okres obowiązywania umowy,
  • przewidywany w ciągu roku przebieg przejechanych kilometrów,
  • wkład własny, wynoszący od 0 do 35 % całkowitego kosztu nowego pojazdu,
  • okres finansowania – zwykle od 24 do 60 miesięcy, chociaż zdarzają się firmy umożliwiające przedłużenie go o maksymalnie 2 lata,
  • oprocentowanie,
  • walutę, w jakiej odbywać się będzie transakcja. 

Po uzgodnieniu wyżej wymienionych kwestii należy dostarczyć wszelkie niezbędne dokumenty. Po ich przejrzeniu i pozytywnej weryfikacji zostaje podpisanie przygotowanego kontraktu, odbiór kluczyków i wyjazd z salonu wybranym przez siebie autem.

BMW x5 – podstawowe parametry

BMW X5 to SUV wyższej klasy, którego wyposażenie może być uzależnione od preferencji klienta, a także od zasobności jego portfela. Jednak nawet w standardzie oferowane elementy podstawowe i akcesoria dodatkowe powinny zadowalać. Dodatkowym atutem jest niezwykle dynamiczny i jednocześnie oszczędny silnik wysokoprężny, dający ogromną ilość możliwości. Ponadto dopracowany układ kierowniczy, walory trakcyjne i rewelacyjne osiągi są tym, co powoduje, że większość osób chce zostać właścicielem tego masywnego pojazdu. 

Dokładny opis modelu oraz formy jego leasingowania znajdują się na stronie: https://bmwdirect.pl/model/x5,suv. BMW X5 leasing to gwarancja zadowolenia!