Site Overlay

BMW x7 w leasingu

Czy istnieje luksusowy SUV? Odpowiedź brzmi następująco: oczywiście, że tak! Mowa o modelu BMW X7. Jest to połączenie klasy luksusowej, a zarazem samochodu o wyglądzie przypominającym pojazd przeznaczony do poruszania się w terenie. Imponujący wygląd to nie wszystko. Samochód prezentuje się lekko i zwrotnie. Przede wszystkim dzięki atletycznej sylwetce, która wywołuje wrażenie nawet na osobach nielubiących tej marki samochodowej.

BMW SUV X7

Model X7 ceniony jest przez wszystkich ze względu na wiele walorów. Dzięki świetnym silnikom i osiągom właściciel samochodu będzie cieszył się z niepowtarzalnej radości z jego użytkowania. Jego wnętrze cechuje niedościgniony komfort, który odczuwalny jest podczas jazdy. W pojazdach innych marek ciężko znaleźć tak luksusowe i przede wszystkim wygodne wnętrze. Można się poczuć jak w prawdziwej limuzynie. Do tego niesamowita prezencja na zewnątrz powoduje, że posiadanie BMW X7 wiąże się z zazdrością innych ludzi.

Pasażerowi zasiadający na tylnej kanapie mogą cieszyć się z ekranów wbudowanych w przednie fotele. Co za tym idzie, podczas podróży nie będą się nudzić, a ich podróż będzie ciekawa.

Nowe BMW X7 już na pierwszy rzut oka i podczas pierwszego kontaktu z nim, prezentuje jedyne w swoim rodzaju luksusowe wrażenia z jazdy i komfort jego użytkowania. Definiuje ono niesamowite wyczucie luksusu i samej marki BMW.

BMW x7 w ofercie leasingowej

BMW X7 WYNAJEM

Ciekawym i godnym uwagi rozwiązaniem jest wynajem BMW X7. Może być to wynajem długoterminowy, jak i krótkoterminowy. Miesięczna rata zależy od wyposażenia danego modelu, jak i mocy silnika. Uśrednione ceny, to opłata w wysokości 5900-6200zł za miesiąc. W pakiecie zainteresowany dostaje pełny serwis samochodu, komplet opon zarówno zimowych jak i letnich. Do tego dochodzi pakiet OC i AC, a także ochrona assistance.