Site Overlay

Czy warto kupić BMW w leasingu?

BMW 1 to samochód, którego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Istnieje od na rynku od 2004 roku, dlatego też zdążył zebrać dość sporo fanów wśród kierowców. Wielu z nich wręcz nie wyobraża sobie jeździć innym samochodem niż BMW 1. Fani tego modelu, zmieniają go tylko i wyłącznie na model nowszy, z lepszym wyposażeniem. Producent nie może więc narzekać na sprzedaż tego modelu, bowiem jak wynika ze statystyk, sprzedano ponad milion aut z serii BMW 1.

Model dla fanów szybkiej, bezpiecznej jazdy


BMW 1 to samochód, który podoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy uwielbiają stylowe auta z klasą. BMW 1 zachwyca bowiem świetną, opływową sylwetką, doskonałym wyposażeniem oraz mnóstwem dodatków, które idealnie sprawdzają się zarówno w mieście, jak i na dłuższej trasie. Kierowcy mogą zdecydować się na model, który posiada 5- lub 6-biegową manualną lub 6-biegową automatyczną. Obecnie, niezwykle dużą popularnością cieszy się także limitowana edycja BMW 1 ActiveE.

BMW 1 leasing czyli jak kupić korzystnie auto na firmę?


Umowa leasingowa z bankiem to obecnie jedna z najkorzystniejszych form, dzięki której można szybko, sprawnie i korzystnie kupić luksusowy samochód na firmę. Mnóstwo osób decyduje się na ofertę leasingową, gdyż w wielu przypadkach jest ona znacznie bardziej opłacalna dla klienta, niż np.: wzięcie kredytu na samochód. Ponadto, w ramach trwania umowy leasingowej, kierowca tak naprawdę nie musi się o nic martwić. To wygodne rozwiązanie dla każdego, kto chce mieć niezawodne auto, z którym nie będzie mieć żadnych problemów. BMW 1 leasing wart jest zdecydowanie uwagi.