Site Overlay

Używane BMW X1 – na sportowo, jednak niezbyt tanio

Zgodnie z obowiązującą tradycją firmy bmw x1, ma bardzo dobre jezdne właściwości. Należy jednakże liczyć się z tym, iż spore wydatki czekają na właścicieli x1 bmw, nie tylko w wypadku awarii diesla (pojawią się wcześniej czy później), ale również w czasie zwykłego serwisu. 

BMW X1 leasing  ma do zaoferowania sporo modeli, które oznaczone są literą X – X1, X3, X4, X5, jak również X6 i naprawdę trudno się będzie zorientować, czy różni je wyłącznie wielkość czy też charakter. Bezsprzecznie wszystkie zaliczane są do aut terenowych, to znaczy mogą bez problemu poruszać się po polnych drogach. 

BMW X1 – sporo miejsca na przodzie

W aucie terenowym BMW siedzi się odbyć wysoko, dzięki czemu kierowcy mają dużo lepszą widoczność. W X1 łatwo także można zająć miejsce za kierownicą, przestrzeń dodatkowa nad głową zapewni przyjemne doznania podczas jazdy. Jeśli chodzi o oferowaną przestrzeń, fotele w X1 wypadają całkiem dobrze, pozwalają bowiem kierowcy i pasażerom przyjemnie podróżować. 

Trochę gorzej będzie z miejscem na tylnej kanapie – wysocy pasażerowie mogą narzekać na dosyć ograniczoną przestrzeń na ułożenie nóg. Osoba, która będzie musiała siedzieć na środku, musi również włączyć z dużym tunelem napędowego wału. Jeżeli podejmiemy decyzję odnośnie zakupu BMW X1, miejmy na uwadze, iż auto to nie jest nastawione na wykorzystanie maksymalne swoich gabarytów – nie umożliwia tego na przykład wzdłużnie ułożony silnik. 

Jazda na sportowo w aucie BMW X1

Jeśli chodzi o możliwości przewozowe, BMW X1 nie jest takie złe – trzeba przyznać, iż kufer nie jest zbyt pojemny, niemniej jednak został bardzo przyjemnie wykończony, zaś podłoga mająca podwójne dno zapewni równą przestrzeń po całkowitym złożeniu kanapy. Cecha charakterystyczna terenowego samochodu BMW, to ukierunkowanie nastawów podwozia do dynamicznego prowadzenia.