Site Overlay

Wypożyczalnie samochodowe

Kraków jest miastem chętnie odwiedzanym przez turystów. Centrum miasta jest bardzo zatłoczone i dlatego poruszanie się po mieście może sprawić wiele trudności.

Jak wynająć samochód?

wypożyczalnia samochodów kraków balice

Wynajem aut Balice jest doskonałą propozycją dla biznesmenów, którzy nie chcą używać swojego osobistego samochodu. Wypożyczalnia samochodów Balice oferuje swoim klientom wynajem dowolnego auta osobowego na czas 1-30 dni lub dłużej. Dłuższy okres wynajmu jest zarezerwowany dla stałych klientów, którzy regularnie korzystają z usług wypożyczalni. Wypożyczalnia samochodów Kraków Balice oferuje swoją pomoc ludziom, którzy natychmiastowo potrzebują pojazdu zastępczego. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być awaria auta prywatnego. W takiej sytuacji warto wypożyczyć samochód zastępczy, który umożliwi dojazd do pracy w komfortowych warunkach. Oferta czeka tutaj.

Samochody firmowe

Należy pamiętać, że auto można wynająć również na dłuższy okres. Jest to oferta skierowana bezpośrednio do firm, które potrzebują samochodów firmowych. Samochód możemy wynająć nawet na 2 lata. Jest to jednak kosztowne rozwiązanie i warto przemyśleć, czy taniej nie wyjdzie zakup nowego samochodu. Wynajem auta sprawia, że jesteśmy jego posiadaczami, ale nie mamy nad nim prawa własności. Oznacza to, że nie możemy go sprzedać oraz przekazywać. Każda wypożyczalnia samochodowa posiada własnych mechaników oraz specjalistów, którzy dbają o to, żeby samochody były sprawne technicznie i nie wykazywały żadnych wad.