Site Overlay

Opony Kormoran All Season – najważniejsze informacje

Opony Kormoran All Season, są przykładem całorocznego ogumienia ekonomicznego z przeznaczeniem do aut osobowych, które powinno spełniać kryteria wielu kierowców. Ten model wielosezonowy, jest wszechstronnym ogumieniem, które zostało stworzone przez projektantów europejskich z myślą o różnorodnych warunkach pogodowych, z którymi muszą się zmierzyć opony używane na Starym Kontynencie. Rezultatem tego typu starań, są produkty sprawdzające się przez cały rok.

Co wyróżnia ten model opon?

kormoran_all_seasonWyróżniającym się elementem konstrukcyjnym omawianego ogumienia, będzie z pewnością dobrze dobrana rzeźba bieżnika przypominająca swoim kształtem rybi szkielet. Wzór nie został zaprojektowany tylko w roli dodatkowego wizualnego aspektu. Takie ukształtowanie bieżnika zapewni stabilność, zapanowanie nad pojazdem, jak i bezpieczeństwo nawet w czasie wykonywania manewrów przy dużej prędkości. Jakość względem ceny oraz dostępność są bez wątpienia zaletą opon kormoran all season, które kupić można nawet przez internet.

Odpowiednio dobrana mieszanka gumy

Mieszanka gumowa zastosowana celem produkcji opisywanego ogumienia, odznacza się sporą zawartością krzemionki. Umożliwia to zachowanie właściwych parametrów bez uwagi na panujące warunki atmosferyczne. Kormoran All Season, zapewnią krótką drogę hamowania, nie tylko na suchej, ale również i na mokrej drodze. Ogumienie to, doskonale poradzi sobie również w śniegu. Kormoran jest polską firmą, która działa obecnie pod koncernem Michelin. Ogumienie wymienionej firmy, słynie z korzystnego stosunku jakości do ceny, który znany jest na całym świecie.